Навігація по розділам Історія школи Батькам Контакти Головна сторінка
Навігація по сайту Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Спілкування
Навчання
Здобутки учнів
Цікаво усім
Розділи новин
Новини школи [458]
Новини у нашій школі.
Опитування
Чи потрібна нашій школі власна шкільна газета?
Всего ответов: 173
Наш банер
Код нашого банеру:
Архів записів
Статистика
Користувачів на сайті
Всього: 315
Нових за місяць: 0
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
Адміністраторів: 4
Модераторів: 0
Перевірених: 0
Помилкових юзерів: 294
Хлопців: 145
Дівчат: 170

Користувачі у світі


Лічильники

Анализ сайта

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 


Дошколярик
Сьогодні сайт відвідали
Block title
Block content


З історії школи

Історія школи порівняно з іншими школами Дунаєвецького району і міста Дунаївці недовга. Вона почала своє існування в 1965 році, коли була відкрита для задоволення освітніх потреб дітей військовослужбовців військової частини № 44899 ракетної дивізії, розташованої у с. Залісці. Для забезпечення інфраструктури військової частини в районі колишнього Червоного Села було розпочато будівництво житлового комплексу, що включав типову восьмирічну школу, розраховану на 320 учнів. Викладання велося російською мовою. На початку заснування контингент становив 143 учня.

         Косарєв А.Т.

Директором школи було призначено Косарєва Андрія Трохимовича, колишнього офіцера Радянської Армії, ветерана Великої Вітчизняної війни, який беззмінно очолював її до 1983 року. У перший рік роботи в школі працювало 18 вчителів. Біля її витоків стояли молоді вчителі-ентузіасти: Скрипник Борис Андрійович, Мельничук Микола Пантелеймонович, Семенова Віра Дмитрівна, Клемятенко Фросина Яківна, які присвятили їй більшу частину свого життя. Незабутніми для тодішніх учнів залишаться імена вчителів Васільєвої Броніслави Броніславівни (першого завуча), Макаєвої Тетяни Степанівни, Белих Надії Матвіївни, Єрмак Діани Микитівни, Теплякової Тамари Миколаївни, Терлецької , Юхніної Зінаїди Микитівни, Смирнової Людмили Павлівни, Ромашиної Олени Трохимівни, Кузнецової Поліни Опанасівни.

Міграційний спосіб життя військовослужбовців визначив специфіку навчального закладу, в якому контингент учнів час від часу змінювався. Діти прибували разом з батьками-військовослужбовцями із Забайкалля, Казахстану, Підмосков'я, Томська, Улан-Уде, Колпашева, Мукачевого, Криму.

Із 1967 року школа стає десятирічною, в ній навчається 226 учнів.

       Вітковський Д. Б.

У 1983 році директором школи було призначено Вітковського Дмитра Броніславовича, завдяки якому школа зберегла і примножила демократичні традиції, закладені її засновниками. У 80-ті роки відбувалося кількісне зростання контингенту за рахунок місцевого населення, що пояснювалося піднесенням престижу навчання російською мовою. Найбільшої наповнюваності (553 учні) школа досягла у 1989 році. З 1986 р. у школі впроваджується 11-річна освіта, і до неї приходять перших 29 шестирічок.

Починаючи з 2000 року відповідно до вимог часу і в зв'язку із змінами у демографічному складі жителів мікрорайону, школа поступово переходить на навчання державною мовою (паралельно функціонують класи з викладанням російською і українською мовами). У 2002 році школа повністю перейшла на українську мову навчання. Ретельне вивчення і прагнення до досконалого володіння рідною мовою стало справою честі кожного учня і вчителя.

Одночасно в школі культивується шанобливе й допитливе ставлення до інших мов і культур. Не випадковою є тісна і тривала співпраця з Американським Корпусом Миру. У школі працювали волонтери цієї організації: Крістофер Рубінейт (2003–2005 р.р.) і Аманда Лазур (кінець 2006 р.)

 

        Чекман Ю. П.

Впродовж 2009/2011 навчального року школу очолював Чекман Юрій Петрович.

На початку 2011/2012 навчального року директором школи призначено Антюка Олега Петровича.

Сьогодні школа, незважаючи на демографічний спад, налічує 397 учнів.

(Матеріал із Вікіпедії)

  Сучасна Модель школи

Форма входу

Ваш профіль
Повідомлення:
     

Дунаєвецька школа №4 об'єднуємось!
Ми у Вікіпедії
FourШкола | Група СЗШ №4 м.Дунаївці
Ми на одноклассники.ru
Design from Yety© 2009-2021
Хостинг від uCoz
Брилінський Денис

Копія розміщеної інформації можлива тільки з гіперпосиланням на //fourschool.at.ua.
Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів.