Навігація по розділам Історія школи Батькам Контакти Головна сторінка
Навігація по сайту Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Спілкування
Навчання
Здобутки учнів
Цікаво усім
Розділи новин
Новини школи [458]
Новини у нашій школі.
Опитування
Чи потрібна нашій школі власна шкільна газета?
Всего ответов: 173
Наш банер
Код нашого банеру:
Архів записів
Статистика
Користувачів на сайті
Всього: 314
Нових за місяць: 1
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
Адміністраторів: 4
Модераторів: 0
Перевірених: 0
Помилкових юзерів: 293
Хлопців: 144
Дівчат: 170

Користувачі у світі


Лічильники

Анализ сайта

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 


Дошколярик
Сьогодні сайт відвідали
Block title
Block content


Історія школи

Історія нашої школи порівняно з іншими школами району і міста недовга. Вона почала своє існування в 1965 році, коли була відкрита для задоволення освітніх потреб дітей військовослужбовців військової частини №44899 ракетної дивізії, розташованої у с. Залісці. Для забезпечення інфраструктури військової частини в районі колишнього Червоного Села було розпочато будівництво житлового комплексу, що включав типову восьмирічну школу, розраховану на 320 учнів. Викладання велося російською мовою. На початку заснування контингент учнів складав 143 чоловіка.null
  Директором школи було призначено Косарєва Андрія Трохимовича, колишнього офіцера Радянської Армії, ветерана Великої Вітчизняної війни, який беззмінно очолював її до 1983 року. У перший рік роботи в школі працювало 18 вчителів. Біля її витоків стояли молоді вчителі-ентузіасти: Скрипник Борис Андрійович, Мельничук Микола Пантелеймонович, Семенова Віра Дмитрівна, Клемятенко Фросина Яківна, які присвятили їй більшу частину свого життя. Незабутніми для тодішніх учнів залишаться імена вчителів Васільєвої Броніслави Броніславівни (першого завуча), Макаєвої Тетяни Степанівни, Белих Надії Матвіївни, Єрмак Діани Микитівни, Теплякової Тамари Миколаївни, Терлецької , Юхніної Зінаїди Микитівни, Смирнової Людмили Павлівни, Ромашиної Олени Трохимівни, Кузнецової Поліни Опанасівни.
  Міграційний спосіб життя військовослужбовців визначив специфіку навчального закладу, в якому контингент учнів час від часу змінювався. Діти прибували разом з батьками-військовослужбовцями із Забайкалля, Казахстану, Підмосков’я, Томська, Улан-Уде, Колпашева, Мукачева, Криму.
  З 1967 року школа стає десятирічною, і в ній навчається 226 учнів.
null  У 1983 році директором школи було призначено Вітковського Дмитра Броніславовича, завдяки якому школа зберегла і примножила демократичні традиції, закладені її засновниками. У 80-ті роки відбувалося кількісне зростання контингенту за рахунок місцевого населення, що пояснювалося піднесенням престижу навчання російською мовою. Найбільшої наповнюваності -553 учнів- школа досягла в 1989 році. З 1986 р. у школі впроваджується 11-річна освіта, і до неї приходять перших 29 шестирічок.
  Починаючи з 2000 року відповідно до вимог часу і в зв’язку із змінами у демографічному складі жителів мікрорайону, школа поступово переходить на навчання державною мовою (паралельно функціонують класи з викладанням російською і українською мовами). У 2002 році школа повністю переходить на українську мову навчання. Ретельне вивчення і прагнення до досконалого володіння рідною мовою стало справою честі кожного учня і вчителя. Одночасно в школі культивується шанобливе й допитливе ставлення до інших мов і культур. Не випадковою є тісна і тривала співпраця з Американським Корпусом Миру. У школі працювали волонтери цієї організації: Крістофер Рубінейт (2003-2005 р.р.) і Аманда Лазур (кінець 2006р.)
  Школа мала можливість неодноразово пишатися учасниками й переможцями інтелектуальних і спортивних змагань різного рівня. За час її існування в обласних предметних олімпіадах взяли участь 262 учні. Найвищі результати мали Ільницький В’ячеслав, Вишинська Валентина, Цимбал Сергій, Гончар Вадим, Лужбін Дмитро, які були учасниками республіканських предметних олімпіад.
  Найяскравішою зіркою став Павло Драль (випуск 2004 року), який неодноразово перемагав у обласних і Всеукраїнських олімпіадах з природничих і точних наук. Його здобутки принесли славу не тільки місту Дунаївці та Дунаєвецькому району, а й Хмельницькій області і Україні, коли він став золотим медалістом на двох міжнародних олімпіадах з хімії: XXXVII Менделєєвській Міжнародній Олімпіаді школярів з хімії, Москва, 2003 та 36 Міжнародній хімічній олімпіаді, Кіль, Німеччина, 2004.
  За роки свого існування школа стала колискою для формування і становлення сотень випускників, які застосовують свої знання і досвід у різних сферах і галузях народного господарства і служать у Збройних силах України й далеко за її межами. Серед найвизначніших людей, які закінчили або навчалися в нашій школі, - Вапничний Володимир Васильович (закінчив школу в 1977р.), який працює перекладачем при ООН у Нью-Йорку, Єфімова Інна Ігорівна (закінчила школу в 1985 р.) – доктор хімічних наук, викладач Пермського фармацевтичного університету, Семігін Геннадій Юрійович (навчався на початку 70-х років) – визначний політичний діяч Росії, Нижник Павло Павлович (закінчив школу в 1988 р.) – доктор історико-філософських наук, викладач Київського університету ім. Шевченка, очолює інститут політичних відносин УАН.
null   Серед численних випускників, які пішли шляхом освітянської ниви, дев’ять працювали і працюють в рідній школі. На протязі існування 131 випускника нагороджено золотою та срібною медалями.
  Сьогодні школа, незважаючи на демографічний спад, нараховує 366 учнів, які навчаються у 19 класах. В ній працює 38 кваліфікованих педагогів, серед яких 2 вчителі –методисти (Сабадах Н.П., Ройзнер А.Л.), 3 старших вчителів (Трончук Г.І., Вершигора Л.І., Галагудза Г.Г.), 10 вчителів вищої категорії, 12 вчителів першої категорії, 1- другої категорії, 9 спеціалістів.
  Відмінниками освіти є Романчишина Н.П., Галагудза Г.Г., Вітковський Д.Б., Вершигора Л.І. Переможцями конкурсів вчительської майстерності ставали Ройзнер А.Л., Сабадах Н.П., Бичок Т.І., лауреат премії ім. М. Майдана – Галагудза Г.Г., лауреат премії ім. М. Смотрицького – Бичок Т.І.
  На початку 2009/2010 навчального року школу очолив Чекман Юрій Петрович, молодий і енергійний керівник, який неодмінно впише свою сторінку в її історію.
Форма входу

Ваш профіль
Повідомлення:
     

Дунаєвецька школа №4 об'єднуємось!
Ми у Вікіпедії
FourШкола | Група СЗШ №4 м.Дунаївці
Ми на одноклассники.ru
Design from Yety© 2009-2021
Хостинг від uCoz
Брилінський Денис

Копія розміщеної інформації можлива тільки з гіперпосиланням на //fourschool.at.ua.
Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів.